SON DAKİKA HABERLERİ
.

MAGAZİN

KAZANOVA’DAN BURÇ YORUMLARI

e-Posta Yazdır PDF

Astroloji meraklıları Kahramanmaraş Piazza’da buluştu

Kahramanmaraş’a gelen ünlü astrolog ve oyuncu Hande Kazanova, 2015 yılında hangi burcu, nelerin beklediği konusundaki özel yorumlarını Piazza ziyaretçileriyle paylaştı. “Aşklar, Burçlar ve İlişkiler” üzerine değerlendirmeler yapan Kazanova, soruları da yanıtlayıp astroloji tutkunlarının meraklarını giderdi. 

Hande Kazanova, uzmanı olduğu astrolojik hareketler ve burçların sevgililer üzerindeki olası etkilerini de yorumladı. Kazanova’yı ilgiyle dinleyen izleyenleri, ünlü astrologdan yükselen burç hesaplama, yorumlama, yükselen burç özellikleri ve etkileri konularında da bilgi aldı.KAZANOVA-DAN-BURÇ-YORUMLARI

Yıllık burç yorumlarında da bulundu

Kazanova, yıllık burç yorumunda da bulunarak, 2015 yılının koç burçları için oldukça hareketli geçeceğini, ruhlarının derinliklerinde mücadeleyi barındıran boğaların çok koşturma halinde olacağını, başına buyruk ikizlerin de iş değişikliklerinin meyvesini toplayacağını söyledi. Yengeçlere, işkolik olmayı bir tarafa bırakıp yaşamlarına hareket katmalarını öneren Kazanova, aslanlar için de yatırım yılı olabileceğini kaydetti.

Başak , Terazi ve Oğlak  burcu

Başakların, özel hayatlarında büyük değişimler yaşayacaklarını, terazilerin meraklı kişiliklerinin zaman zaman başlarına dert olacağını anlatan Kazanova, çocuk sahibi olmak isteyen akreplerin bu yıl hayallerine kavuşabileceğini, yayların, vakitlerinin büyük bölümünü seyahat etmekle geçireceklerini söyledi. Oğlaklar için tam bir iş yılı olacağını vurgulayan Kazanova, kovaların duygularını yoğun yaşayacaklarını ve yeni yatırımlar yapabileceklerini ifade etti. Kazanova, balıklara da uzun zamandır erteledikleri kararları vermeyi önerdi.

TEK TAŞ PIRLANTA SAHİBİNİ BULDU

e-Posta Yazdır PDF

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği kampanyanın hediyesi olan tek taş pırlanta sahibini buldu. 

Sevenler için özel fotoğraf çekim alanının oluşturulduğu, güllerin dağıtıldığı ve birbirinden eğlenceli etkinliklerin düzenlendiği Piazza’da, herkesin sahip olmak istediği tek taş pırlanta da talihlisine teslim edildi.

Piazza’nın Sevgililer Günü’ne özel olarak 1-13 Şubat tarihleri arasında toplamda en yüksek tutarda alışveriş yapan Piazza Club üyelerine yönelik düzenlediği “göz kamaştıran” kampanyanın hediyesi olan Altınbaş’tan tek taş pırlanta yüzüğün sahibi Adil Hasırcı, günün en talihli kişisi oldu. Tek-taş-pırlanta--sahibini-buldu

ACUN ILICALI'DAN JET KARAR

e-Posta Yazdır PDF

Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan Survivor kadrosundan çıkarıldı. Acun Ilıcalı Twitter'da binlerce insanın başlattığı #NihatVarsaSurvivorBoykot kampanyası sonrası Nihat Doğan'ı adaya götürmeme kararı aldı

20 yaşındaki üniversiteli genç kız Özgecan Aslan'ın vahşice öldürülmesi tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.Yurdun her kesiminde eylem ve tepkiler çığ gibi büyürken Türkücü Nihat Do­ğa­n'ın Twitter adresi üzerinden,“Siz­ de mi­ni ete­ği gi­yip so­yu­nup la­ik sis­te­min ah­lak­sız­laş­tır­dı­ğı sa­pık­lar ta­ra­fın­dan ta­ci­ze uğ­ra­yın­ca da bas bas ba­ğır­ma­ya­cak­sı­n” diye yazması yoğun tepkilere sebep oldu.Bunun üzerine Nihat Doğan tweeti sildi.ACUN ILICALI DAN JET KARAR

Sosyal medyada Özgecan Aslan için milyonlarca paylaşım yapılırken Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweet sonrası Twitter'da binlerce insan #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle kampanya başlattı

Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkardı.

AĞLAYARAK ÖZÜR DİLEDİ

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına telefonla katılan Doğan, neye uğradığını şaşırdı.

Ertem Şener, "Sana iyi geceler demek isterdim ancak içimden gelmiyor. Sana yakışmadı, yakıştıramadım." derken,  Ahmet Çakar ise "Ya bırak makarayı, bırak bu işleri Nihat, Türkiye'den özür diliyor musun dilemiyor musun? Neler yazdığın ortada. Özür dile, kapat konuyu." dedi.

"İZİN VERMİYORSUNUZ Kİ..."

Nihat Doğan bu sözlerden sonra "İzin vermiyorsunuz ki kendimi savunayım. Yargısız infaz yapıyorsunuz." dedi ve şu ifadeleri kullandı:

"Ben burada onları yazarken bir kız 'Sen benim mini eteğime nasıl karışırsın' yazdı. Benim mini eteğe falan karıştığım yok. Ülkemizde damacanaya bile tecavüz edilirken mini etek giyerseniz taciz edilmeniz normal."

İŞTE CANLI YAYINDA O ANLAR / VİDEO

'ÖZÜR DİLE KAPAT TELEFONU'

Bu sözlerden sonra Çakar, "Nihat sen ne hakla 'Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın' yazabiliyorsun. Özür dile kapat telefonu. Sana ne milletin mini eteğinden. Kars'ta tecavüze uğrayan 10 yaşındaki çocuk da mı mini etek giymişti. Son kez uyarıyorum, özür dile kapat telefonunu" diye bağırdı.

Ardından ağlayarak özür dileyen Doğan "Benim yazdıklarım Özgecan'a yönelik değildi. Eğer böyle anlaşıldıysa öncelikle stüdyodakilerden sonra da Türkiye halkından özür dilerim." dedi.

AHMET MEKİN TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

e-Posta Yazdır PDF

Antalya'daki kızının evine misafirliğe gelen sinema ve tiyatro sanatçısı 83 yaşındaki Ahmet Mekin, trafik kazası geçirdi. Sanatçı kazayı, hafif yaralı atlattı.

Kaza, önceki gün Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı ile 1462 Sokak kavşağında meydana geldi. Kızının evinden çıkan Ahmet Mekin'e, yolun karşısına geçmek üzereyken Özlem Özdemir yönetimindeki 07 FFN 62 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan Ahmet Mekin, yol kenarındaki taşların üzerine düştü. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan sanatçı için ambulans çağrıldı. Özel bir hastaneye kaldırılan Ahmet Mekin'in başındaki kesilen yerlere dikiş atıldı. Kalça kemiğine aldığı darbe nedeniyle sağ kasığında ödem oluşan ve vücudunun çeşitli yerlerinde de çizikler meydana gelen Ahmet Mekin, hastanedeki tedavisinin ardından evine gönderildi.ahmet mekin marassonhaber

Yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamayan emektar sanatçı, yaralanmadan dolayı bazı projelerini iptal ettirme riskiyle karşı karşıya kaldığını belirterek, kendisine çarpan sürücüden şikayetçi olduğunu söyledi.

AHMET MEKİN KİMDİR?

Ahmet Mekin, 6 Ağustos 1932 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Karslı olan Ahmet Mekin’in esas adı Ahmet Kurtdereli’dir.

Arkadaşları uzun boyundan dolayı “Filiz Ahmet” derlermiş. İş hayatına manifaturacılıkla başlamıştır. Bir ara güreş sporuna da başlamıştı, tam usta olduğu sırada kaburga kemiklerini kırıp, bırakmıştır. Sonra kayağa el attı, beli incinince, onu da bıraktı. Bakırköyspor’da oynarken büyük bir futbol takımına transfer olacaktı. Deneneceği gün ayağından sakatlandı. Ve böylece spor yaşantısı bitti. Bir süre Bakırköy Halkevi’nde amatör tiyatro oyunculuğu yaptı. “İttihat ve Terakki” oyununda oynadı. Sonunda, yine başka bir Bakırköylü olan Kenan Pars’ın aracılığıyla, 1957 yılında “Mahşere Kadar” adlı filmiyle sinemaya geçti.

Ahmet Mekin, Selvi Boylum, Al Yazmalım filmiyle Türk sinemasının unutulmaz isimleri arasında yer aldı. “Mahşere Kadar”, “Kavanozdaki Adam”, “Bir Yudum Su”, “Bugünün Saraylısı”, “Vurun Kahpeye”, “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Ezo Gelin”, “Çiçek Abbas” gibi önemli filmlerin unutulmaz aktörüdür.

1978’den sonra ‘Denizin Kanı’, ‘Bağrıyanık Ömer ile Güzel Zeynep’ gibi pek çok televizyon filminde oynadı.

Sinemaya adım attığı 1956 yılından bu yana yaklaşık 200 filmde rol alan Ahmet Mekin, 1975 yılına kadar “jön” oynayıp, karakter oyunculuğuna kendi isteğiyle geçmiştir.

Kendisi gibi oyuncu olan Şükran Sabuncu’yla evli olan Ahmet Mekin, 1998 yılından bu yana Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar beldesinde sakin ve mütevazı bir hayat yaşıyor. Zeynep ve Kezban adında iki kızı vardır.

Ödülleri : 1961’de İzmir Fuar Festivali’nde ‘En Başarılı Erkek Oyuncu’ ödülünü aldı. 2011 yılında oynadığı “Görünmeyen” adlı film ile 30.İstanbul Film Festivalinde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazandı.

KEKİLLİ ÖZGECAN İÇİN ŞARKI YAZDI

e-Posta Yazdır PDF

Adanalı şarkıcı Murat Kekili, Mersin'in Tarsus İlçesi'nde bıçaklanarak öldürülüp cesedi yakılan üniversiteli 20 yaşındaki Özgecan Aslan için şarkı yazdı.Tüm Türkiye'de büyük infial uyandıran Özgecan cinayetine tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Her kesimden duyarlı kişiler sokağa dökülüp eylem yaparken, cinayetten etkilenen kişiler arasında yer alan Adanalı şarkıcı Murat Kekilli de vahşice öldürülen Özgecan için şarkı yazdı. Kısa sürede sosyal medya kullanıcıları tarafından yayılan şarkısını gitarıyla seslendiren Kekilli'ye övgü dolu mesajlar yağdı.marassonhaber

Murat Kekilli'nin Özgecan için yazdığı şarkının sözleri ise şöyle:

'Gül düştü yüzüne, inceydi keder

Büyüdü kalbin küçüldükçe

Sana Özge dediler, 20'sinde Özge

Senin içinde gizlendik bu yüzden

Başımızın tacısın

Her bakışın bir melek

Özgecan cennet sensin, bilmen gerek

Başımızın tacısın,

Her bakışın bir melek

Özgecan cennet sensin bilmen gerek

Gül düştü yüzüne

İnceydi keder

Büyüdü kalbin küçüldükçe

Sana Özge dediler, 20 sinde Özge

Senin içinde gizlendik bu yüzden

Başımızın tacısın

Her gülüşün bir melek

Mekanın cennet olsun bilmen gerek'

Sayfa 1 / 48

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »

Buradasınız: