SON DAKİKA HABERLERİ
.

MAGAZİN

PİAZZA’DA "MÜZİK" VAKTİ...

e-Posta Yazdır PDF

Bölge ekonomisine olduğu kadar kentin sosyal ve kültürel yaşamına da katkı sunan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde, genç müzisyenlerin verdikleri konser, yoğun ilgiyle karşılandı

 Alışverişten daha fazlası:

 Ziyaretçilerine bir alışverişten daha fazlasını sunarak, kültürel ve sanatsal birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Kahramanmaraş Piazza’da, Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri dillerden düşmeyen pop müziklerle alışveriş merkezi ziyaretçilerinin alışverişine renk katıyor. Piazza’nın yemek katında düzenlenen canlı müzik etkinliğinde, Güzel  Sanatlar  Lisesi öğrencilerinin enstrümanları eşliğindeki seslendirdiği birbirinden güzel ve tempolu pop şarkılarına ziyaretçiler de eşlik ediyor. Etkinlik, ziyaretçilerin hafta sonu yorgunluklarını atmalarına da fırsat sunuyor.DSC 7462

Ceyhun Yılmaz, Çukurova Üniversitesi’nde

e-Posta Yazdır PDF

Bu yıl ikincisi düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında Adana’ya gelen Şovmen Ceyhun Yılmaz, Çukurova Üniversitesi’nde hayranlarıyla buluştu.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı’nın bu yılki etkinlik programı kapsamında Şovmen Ceyhun Yılmaz Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde bir gösteri gerçekleştirdi. Ceyhun-Yılmaz-Çukurova

Üniversite öğrencileri ve akademisyenlerin yoğun ilgi gösterdiği şov öncesi açıklama yapan  Ceyhun Yılmaz, Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirdiği bir önceki  gösterisinde gördüğü ilgiyi her programında anlattığını ve Çukurova Üniversitesi’nde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yılmaz, Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında Ali Haydar Bozkurt’un davetiyle geldiğini ve Adana’yı çok sevdiğini belirterek, bir başka gösteri için daha çağrılması durumunda Adana’ya olmaktan mutlu olacağını söyledi.  

Cemal Süreyya’dan bir şiir okuyarak şovuna başlayan Ceyhun Yılmaz, salondakilerden büyük alkış aldı. Hayranlarına kitaplarını da imzalayan ünlü Şovmen Yılmaz, karşılıklı sohbetlerle izleyenleri kahkahaya boğdu.

Alkış ve gülme seslerinin eksilmediği salonda finali yine bir şiirle yapan Ceyhun Yılmaz, salondakilerle son zamanların modası olan selfie yapmayı da ihmal etmedi.  

PİAZZA 1. YAŞINI KUTLUYOR

e-Posta Yazdır PDF

 Alişan, ev kampanyasının talihlisine anahtarını verecek. Kapılarını açtığı 26 Nisan 2013 tarihinden bu yana kentin sadece ekonomisine değil, sosyal ve kültürel yaşamına da zenginlik ve renk katan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 1. kuruluş yıldönümünü ziyaretçileriyle birlikte kutlamaya hazırlanıyor. Türk Halk Müziği'nin güçlü yorumcusu Alişan da coşkulu kutlamalara katılmak üzere Piazza’da olacak.maraspiazza

 Latino Red Korteji gösterisi:

 Seçkin markaları, göz alıcı mimarisi, aydınlık, geniş ve ferah ortamıyla kentin sadece alışveriş merkezi değil; aynı zamanda eğlence ve sosyal yaşam alanı da olan Kahramanmaraş Piazza'nın yaş günü kutlamaları 2 gün sürecek. Kutlamalar, 26 Nisan Cumartesi günü Latino Red Korteji gösterisi ile başlayacak. 27 Nisan Pazar günü saat 15.30'da ise ünlü sanatçı Alişan imza günü ve mini konseri ile sevenlerinin karşısında olacak.

 "Ev"lendiren kampanya sahibini buluyor:

 Ünlü sanatçı Alişan ayrıca, Kahramanmaraş Piazza'nın düzenlediği “Ev”lendiren kampanyanın talihlisine evini teslim edecek. 100 TL ve üzeri alışverişlerinde çekiliş kupon alan ziyaretçilerin dahil olduğu ve noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen şanslı talihli Demet Narin Yalçınöz, Zekeriyaköy Evleri’ndeki dairesinin anahtarını Alişan’ın elinden alacak.

 Karnaval Korteji şenliği her noktada doya doya yaşatacak

 Aynı gün, 14.00 ile 17.00 saatleri arasında Karnaval Kortejinin gösterisiyle sürecek kutlamalar, Kahramanmaraş Piazza ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatacak. Alışveriş merkezinin tüm katlarını gezecek olan Kortej, yaş günü coşkusunu her noktaya ulaştıracak.

 

GENÇ MÜZİSYENLER COŞTU, COŞTURDU

e-Posta Yazdır PDF

Kahramanmaraş'a ilkleri yaşatan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği eğlenceli etkinlikler, aktiviteler, sergiler ve eğitim seminerleriyle kentin sosyal yaşamına da renk katmaya devam ediyor.

Cazip kampanyaları ve hesaplı alışverişin yanı sıra ziyaretçileri için kültürel ve sanatsal etkinliklere de ev sahipliği yapan Kahramanmaraş Piazza’da, Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri dillerden düşmeyen şarkılarla coşkulu bir konser verdi.DSC 7058

Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından Nisan ayı boyunca her Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan müzik ziyafetlerinin ilki, Piazza AVM ziyaretçilerinden tam not aldı.
Alışveriş merkezinin yemek katında düzenlenen canlı müzik etkinliğinde Güzel  Sanatlar  Lisesi öğrencileri enstrümanları eşliğinde birbirinden güzel ve tempolu pop şarkılarını seslendirdi. Nisan ayı konserlerini ailece dinlemeye gelen ziyaretçiler, aynı zamanda hesaplı ve kaliteli alışverişin ayrıcalığını yaşadı.

UĞUR IŞILAK ELBİSTAN’DA KONSER VERDİ

e-Posta Yazdır PDF

Sanatçı Uğur Işılak Elbistan’da müthiş ve güzel bir konsere imza attı.UĞUR-IŞILAK-ELBİSTANDA-1

Elbistan halkının büyük ilgi gösterdiği konser Elbistan Belediye Başkanı ve Ak Parti Elbistan belediye Başkan adayı Durmuş Küçük’ün seçim Bürosunun önündeki ilçe meydanın da konser düzenledi.Konserde sanatçı Uğur Işılak en sevilen şarkıların yanın da Ak Partinin 2014 yerel seçimleri için hazırladığı ve son günlerde herkesin diline dolanan dombra şarkısını da seslendirdi.Kalabalığın güzel tezahüratlarına mağruz kalan Işılak gösterilen ilgiye kayıtsız kalmadı.Elbistan İlçe halkı Işılak konseriyle gönüllerince eğlendiler.UĞUR-IŞILAK-ELBİSTANDA

Sayfa 1 / 40

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »

Buradasınız: